Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Doragold İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. olarak, üstün kaliteli, sağlıklı ürünlerle tüketicilerin yaşamına sağlık ve değer katmayı misyon edindik. En önemli sorumluluğu 'insan sağlığı' olduğu bilinci ile hareket eden firmamız, tüketicilerine her daim en iyisini sunmaya çalışır. Bunun için de 'kalite' kurulduğu günden bu yana firmamızın en önemli yönetim politikası olmuştur. Bu çerçevede firmamız iyi ve istikrarlı yönetimi, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak suretiyle yasa ve mevzuatlara uymayı, tüketici haklarına saygı göstermeyi, gıda güvenliğine uygun üretim yapmayı ilke edinmiştir.

Üretim sürecinden pazarlama zincirlerinin son halkasına kadar kalite ve hijyene özel bir önem sarf etmekteyiz. Bu kalite bilinci ile uluslar arası standartlarda ISO 9001:2015, GMP, HACCP ve Helal standart şartlarına uyumlu olarak faaliyetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin müşteri odaklı olması için azim, sorumluluk ve tutkuyla çalışır; kalite sistemimizi sürdürülebilir kılmak için risk bazlı yaklaşımlar ve eğitimler ile sürekli geliştirir ve çalışanlarımıza benimsetiriz.

İlke ve hedeflerimiz doğrultusunda performansımızı değerlendiriyor ve denetliyoruz. Kalite’yi herkesin sorumluluğu olarak gördüğümüzü, bütün faaliyetlerimizi bu doğrultuda yürüttüğümüzü beyan ederiz.